2022. szeptember 28., szerda

Lövey Varga Éva Botránykönyv részekben & Jog az Igazságért Ügynökök, nyomozók, bírák és védekezések-támadások 1. rész

 Lövey Varga Éva

Botránykönyv részekben & Jog az Igazságért

Ügynökök, nyomozók, bírák és védekezések-támadások 1. rész

A napokban ugyanúgy, mint az elmúlt évtizedekben, rengeteg jogi, történelmi hamisítással találtam szemben magamat.

Egykor gyerekként is látta az ember, ha a tanár, az adminisztrátor, az ügyintéző, vagy bárki hazudott neki. Amikor iskolás lettem, akkor édesapám már oktatóból buszvezetőként dolgozott, négy műszakban. Sajnos akkor már túl voltam egy nagy baleseten, aminek véletlen bekövetkeztén az első felnőtt fogamat elvesztettem,  s utána a következőn is. Mintha a szépséget ezzel akarta volna óvni a természet, a Jóisten, a bekövetkező visszaélésektől... Ami persze gyakran így sem sikerült az évtizedek során...

A történelemhez -tudjuk jól,- hozzátartozik a jog, a szociológia, a gazdaságtan is, de természetesen a politológia is.

Hogy ki van tisztába a fogalmakkal, ki nincs, gyakorlatilag senki nem kérdezi meg a kisiskolától az egyetemekig, csak használja a mindennapokban, az életben, a vizsgákon. Aztán vagy átcsúszik, vagy nem...

Mindenesetre nem mindig minden rajta múlik, meg azon, hogy színjelesre kitölti a teszteket, vagy éppen 170-177-es, vagy jobb IQ-teszteket ír, vagy életében nem kényszerül arra, hogy ilyeneket csináljon... 

Azért egyre nevetségesebb az egymást szekáló ügynök-vádas lista, az állandó akadémiai és egyetemi tanári perpatvarokkal, ahol a nép anyagából akarván dolgozva a nép adatait hamisítják tömegével, és rendeltetésszerűen a legjobb(ak) anyagával csalnak.

Mára már hivatalosan engedélyezett elektronikus hang, videófelvételek és bírósági, kormányhivatali, rektori és orvosi pecsétes hamisított iratok bizonyítják az ügyészek, rendőrkapitányok, megyei rendőrök, orvosok hivatásos csalásait is 

Maradjunk kicsit az alapvető vitáknál. Mi a különbség a nyomozó, végrehajtó emberek meg az ügynökök, avagy a magát védő, hamisan megvádolt ember közt?

Gyakorlatilag semmi, mert ugyanúgy mindent elő kell citálnia minden szinten és rendszerben, megannyi csaló ellen, akik ellene vallanak, vagy ismeretlenül adatok és jelenlét, megbeszélés és megértés nélkül ítélkezni akarnak felette...

De csak kis töredék mindez.

Idézzek kicsit? Lássuk. Naplót még mindig nem írok, bár a bírói jogi csalások most sem értek véget..

"Ügynök (egyértelműsítő lap)

egyértelműsítő lap

Nyelv

Letöltés PDF-ben

Lap figyelése

Szerkesztés

Nézd meg az ügynök címszót a Wikiszótárban!

Ügynök, megbízott, más nevében eljáró

Ügynök, agent (informatika)

Ügynök, „marketinges”

Ügynök, titkosszolgálat vagy rendőrség hivatásos munkatársa, tisztje (az amerikai angolból)

Ügynök, titkosszolgálatok hálózati személye, pénzért, zsarolással vagy politikai meggyőződés alapján beszervezett együttműködő

Mobil ügynök, szoftver

Megbízó-ügynök probléma (mikroönonómia) (angol forrás: Principal-Agent problem)

Ez egy egyértelműsítő lap, a hasonló megnevezések közötti választást segíti elő. Ha valamelyik cikkből kerültél ide, arra kérünk, lépj vissza, és pontosítsd benne a hivatkozást, hogy ne erre az egyértelműsítő lapra, hanem közvetlenül a kívánt jelentésre mutasson!

Utoljára módosította 86.27.214.102 4 éve

A lap szövege CC BY-SA 3.0 alatt érhető el, ha nincs külön jelölve.

Adatvédelmi irányelvek

Felhasználási feltételek

Asztali

"

Nos ez a Wikipedia lopott szoftverének és ötletének hamisan jogvédett, szabad felhasználást és más munkái után felszedett pénzeinek rendszerében írt szócikke, ahol az anyagok hivatkozatlanul hevernek és terjednek a copyright szabályok hirdetett érvényei ellenére.

Nos, nem alapok nélkül rágtam be annyi évtized pártolása után, etikai és más végzettségekkel...

Haladjunk kicsit...

Akik ügynökölnek, minden utánajárás nélkül azonnal a politikai, államhatósági posztokat értik a szó alatt, csak és kizárólag, azokat kimondottan negatív, kárt okozó funkcióval és tettekkel ellátva, a realitástól eltérően, sok cikk, hibás tananyag, videók, filmek negatív, hiányos ismertetései alapján...

S ez csak kis, fikarcnyi hiba a dömpingből ...

Az ilyenkor kimondottan titkisszolgálati fogalomként értelmezett szó az informatikai vagy értékesítői munkában és máshol is jelen van, hiszen értékesítő ügynökök vannak. Utána komoly gondokat okoz ez a félreértelmezés gazdasági, jogi- etikai és pszichológiai szempontokból is... Ismét idézek...de túl hosszú nem akarok lenni...Aki akarja, tudja: aki nem, az nem.

S ez értendő az értelmezésekre, célzásokra is.

"Titkosszolgálat

olyan kormányzati szerv, amely hírszerző tevékenységet folytat

Nyelv

Letöltés PDF-ben

Lap figyelése

Szerkesztés

A titkosszolgálat az államok érdekeinek védelmében, titkos eszközökkel dolgozó állami szervezetek összefoglaló elnevezése. Feladataik közé tartozik elsősorban az információszerzés az adott állam ellen irányuló, külső és belső titkos tervekről és cselekedetekről, a potenciális ellenfelek stratégiai és gazdasági helyzetének titkairól. Az információszerzés mellett gyakran titkos, úgynevezett aktív intézkedéseket is végeznek az ellenfél helyzetének hátrányos befolyásolása érdekében. Ezek sajtóbotrányok keltésétől akár robbantásokig vagy célzott likvidálásokig is terjedhetnek.

A titkosszolgálatok fajtáiSzerkesztés

A titkosszolgálatok a kémkedés ősi mesterségéből alakultak ki. A modern titkosszolgálatok a 19. században jelentek meg és a 20. századra fejlődtek ki a világ számos országában.

A modern titkosszolgálatok tevékenységének részleteit, főképpen külső együttműködőiket a szakma szabályai szerint titokban kell tartaniuk feletteseiktől, kormányaiktól is, különösen demokratikus államokban, ahol a kormányok gyakran változhatnak. A kormányok viszont nehezen tűrik a titkosszolgálatok viszonylag nagy függetlenségét e téren. Ezért is gyakori, hogy a nagyhatalmak több párhuzamos titkosszolgálatot is működtetnek, a munkamegosztás mellett részben annak érdekében is, hogy e szolgálatok információit egymással szemben is lehessen ellenőrizni. (A KGB és a GRU az egykori Szovjetunióban, a Gestapo és az Abwehr a hitleri Németországban. Az Egyesült Államokban a „Hírszerző Közösség” 17 különböző szervezetből áll.[1])

A titkosszolgálatok leggyakoribb felosztásai kétfélék. Az egyik a külső és a belső feladatokat ellátó szervezetek megkülönböztetése: hírszerző szolgálatok (Magyarországon például az Információs Hivatal, az Egyesült Államokban CIA, Nagy-Britanniában az MI6), és biztonsági szolgálatok, mint a (kém)elhárítás (Magyarországon az Alkotmányvédelmi Hivatal, az Egyesült Államokban az FBI, Nagy-Britanniában az MI5), illetve a belső elhárító szolgálatok, amelyeknek különösen a diktatúrákban van nagy szerepe a belső ellenzék elleni elhárító tevékenységben. (Politikai rendőrség, (Államvédelmi Hatóság (ÁVH), KGB, Gestapo, Securitate). Demokratikus államok is végeznek – korlátok között, alkotmányvédelmi jelleggel – ilyen tevékenységet, de általában egy szervezetben a kémelhárítással.

A titkosszolgálatok másik felosztása a katonai jellegű szervezeteket különbözteti meg (például Magyarországon a Katonai Biztonsági Hivatal, a Szovjetunióban, illetve Oroszországban a GRU, az Egyesült Államokban a DIA) a „polgári” jellegű szervezetektől (KGB, CIA, Alkotmányvédelmi Hivatal). A katonai szervezetek fő tevékenysége általában külföldre irányul, de gyakran ezek látják el a hazai katonai kémelhárítást is.

Magyar titkosszolgálatok

...(...)..."

Addig-addig hamisít a negyvenes-ötvenes nemzetközi egyetemi tanári gárda - a velem egyidősek, - hogy a végén mindenki a szegedi Csillag vagy az amerikai törvényszék, esetleg Szibéria börtöneiben köt ki... Eddig kimaradtam a veszekedésekből, leléptem a lopásaik miatt onnan, ahol rossz volt a helyzet ... Eddig ... Aztán meguntam a jogi csalókat... Minden szinten...minden területen... Meg az értelmi fogyatékosok pénzuralmát, pénzlopásait is. 

Mert ugye, csak ez látszik az iratanyagolból orvosilag, logikai és nyelvi elemzésekkel...

Talán ennyi végzettséggel másként definiálna mindent az ember, de olykor erre sincs idő: mégis előre kell vetíteni. 

Választási lehetőség meg mindig, mindenki esetén adott, akkor is, ha olykor idő-, esetleg helyhatárokkal. Elrontott jogi eljárások nehezen kezelhetők, tanszéki, dékáni, rektori, miniszteri vagy akár egyházi visszaélésekkel, főleg eltűnt, eltüntetett levéltári anyagokkal. Akkor is, ha szerzői jogvédelemmel élnek vissza. Már pedig a lakcím, TB csalás banszámla és ingatlancsalásokkal jár együtt... Nem csak személyi igazolvány csalásokkal, vagy eltűnt diplomamunkákkal, dolgozatokkal, táskákkal, meg élettörténetekkel...

Most olvasom az újabb médiás jogi csalást, Orbán Viktor megöletésével kapcsolatosan. A jogi hibáknak és visszaéléseknek van egy jogkövetkezménye is. Aki ilyen cikkeket ír, meg bárhol vádat emel, bárki, bárkik ellen, azt is tudnia kell.

Mit jelent a diplomalopás, a diplomalopás és a gyilkosságok vagy pénzmosások állami fedezése, vagy az állami titkosítás sértések meg koholt vádak, meghamisított eljárások sora, vagy államok megvezetése, a bejelentések nem kezelése, bankszámlák TAJ-ok cseréje, állami kitüntetések más szerző munkájára kiadása, stb.

A cikket el sem olvassa az ember, mert hiányos, utaló, adatok és valóság nélküli, mint a miniszterelnöki meg egyetemi, OVB email adatkezelések, a TEK, Kibervédelem 12 éves semmit nem nyomozunk meg nem találunk de minden eltűnik és mindenki adataival...

Erről ennyit...

A sírokban meg ugyanúgy csak csontot talál a régész...néha mellékletekkel... Ehhez is tudás kell ... Ahogy a balfék, beteg bíró nyomozóbíróvá kinevezéséhez a gyilkosság, miután a hamis irataival és olvasási, értelmezési problémáival megöletett minden tanút, meg azt is, akit eljárás helyett vizsgáztatnia kellett v'óna... Hát utóbbit felülírta a Jóisten.. 

Szeged, 2021. október 02. 07:24


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Utazás a medicina világába

Fotó: Varga Éva Sajátos utat jár be minden ember, az élete során. Nem csak a környezeti vagy társadalmi hatásoknak kitéve, alkal...